Doprava

Možnosti doručení:

Osobní odběr

Objednávku si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce ve Svitavách, v pracovní dny od 7.00 do 15.30 hod.

 

Paletová přeprava

Komínové systémy a těžší prvky zasíláme prostřednictvím našeho obchodního partnera, přepravní firmy, Doprava na paletách. Běžný časový úsek doručení zásilky je 8-16 hod. Za příplatek je možné přizpůsobit čas nebo datum doručení zásilky. Vykládka probíhá autem s čelem.

Objednávka Vám bude doručena následující pracovní den od odeslání zásilky (o odeslání zásilky Vás informujeme e-mailem). V den doručení Vám ráno přijde sms zpráva s časovým oknem doručení a řidič Vás pak bude ještě před vykládkou telefonicky kontaktovat, je proto třeba z Vaší strany zajistit, aby k převzetí zboží od přepravní služby mohlo dojít. V případě jeho nepřevzetí Vám může být účtován příplatek za marnou jízdu ve výši 1000-1200 Kč.

Při převzetí prosím zkontrolujte, že paleta není zjevně poškozená, v případě poškození prosím zásilku převezměte, nechte si od řidiče potvrdit poškození a informujte nás e-mailem nebo tel. na čísle: 774 123 684.

 

Drobný sortiment – balíková služba PPL

Touto přepravní službou zasíláme nerezové příslušenství, maltu, tmel, silikon a izolaci. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den od odeslání zásilky. Cena dopravy je 120,-Kč bez DPH

 

Zasílání do zahraničí

Komín Vám můžeme zaslat i do zahraničí, k tomu využíváme přepravní společnost Raben Group, která rozváží zásilky do 15 evropských zemí. Doručení trvá 2-3 pracovní dny od odeslání zásilky. Řidič Vás bude před doručením telefonicky kontaktovat. Zásilku Vám doveze vozidlo s čelem a paletovým vozíkem.