O společnosti

"CJ BLOK" Sp. z o.o., organizační složka byla založena 5. ledna 2013. Sídlo společnosti se nachází

ve Svitavách.

Základní činností firmy je poskytnout našim zákazníkům vysoce kvalitní bezpečné produkty s dlouhodobou životností, technické řešení a poradenství.

Nabízíme komplexní ucelený sortiment výrobků a technologií pro řešení odvodu spalin od všech druhů spotřebičů v bytových i nebytových objektech.

Kvalita výrobků CJ Blok ® je garantována certifikátem ISO 9001 a certifikátem Factory Production Control. Důvěryhodnost naší společnosti dokazují naši zákazníci a obchodní partneři, se kterými udržujeme dlouhodobou a trvalou spolupráci založenou na partnerství a vzájemné důvěře.

V průběhu let jsme získali řadu ocenění a vyznamenání, které dokazují vysokou třídu a uznání mezi našimi zákazníky a zároveň svědčí o našem vysokém postavení na trhu.

Společnost je tvořena zkušenými zaměstnanci, bez kterých by tak dynamicky fungující podnik jako je CJ Blok® nebyl možný. Naším cílem je spokojenost zákazníka, proto k naší práci přistupujeme s plným nasazením.

Neustále hledáme nová řešení pro zlepšení našich produktů směrem k inovacím. To, co nás jako společnost odlišuje, je jedinečnost našich produktů, které jsou šité na míru potřebám tuzemského i zahraničního trhu. Neustále se snažíme propagovat naši společnost prostřednictvím reklamy, účasti na stavebních veletrzích a četných obchodních jednáních.

Vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že produkty CJ Blok® splňují nejvyšší požadavky našich zákazníků.